Contacten

Algemene nummer MFC
02 / 735 40 85

Algemeen directeur
Piet Ketele
Piet.Ketele@fracarita.org

Logistiek en administratief directeur
Mark De Keyser
Mark.De.Keyser@fracarita.org

Maatschappelijk assistent De Sprankel
Elisabeth Bekkers (onderbouw)
elisabeth.bekkers@fracarita.org
Josine Peeters (middenbouw)
Josine.Peeters@fracarita.org
Karolien Vandijck (bovenbouw)
Karolien.Vandijck@fracarita.org

Maatschappelijk assistent Horizon
Valerie Bellen (cluster De Bron)
Valerie.Bellen@fracarita.org
Gert Vloeberghs (cluster De Stroom)
Gert.Vloeberghs@fracarita.org
Anke De Ruijter (cluster De Baai)
Anke.De.Ruijter@fracarita.org
Hilde Vangelabbeek (cluster De Baai)
Hilde.Vangelabbeek@fracarita.org

behoort tot  de Broeders van Liefde