Contacten

 

Algemeen directeur

Piet Ketele

02 / 735 40 85

Piet.Ketele@fracarita.org

Logistiek en administratief directeur

Mark De Keyser

 

02/ 735 40 85                                                                                                                                                                                                                                                    Mark.De.Keyser@fracarita.org

 

Maatschappelijk assistent De Sprankel

Josine Peeters (doven, slechthorenden en taalstoornissen)

Karolien Vandijck (autismespectrum stoornissen)

 

02 / 735 40 85

Josine.Peeters@fracarita.org

Karolien.Vandijck@fracarita.org

 

 

 

Maatschappelijk assistent Horizon

Valerie Bellen (autismespectrumstoornissen)

Anke De Ruijter (blinden en slechtzienden)

Hilde Vangelabbeek (autismespectrumstoornissen)

Gert Vloeberghs (autismespectrum- en gedrags- emotionele stoornissen)

 

 

02 / 735 40 85

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Valerie.Bellen@fracarita.org

                                                                                                                                                                                                                                                                                     Anke.De.Ruijter@fracarita.org

                                                                                                                                                                                                                                                        Hilde.Vangelabbeek@fracarita.org                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

Gert Vloeberghs@fracarita.org


 

behoort tot  de Broeders van Liefde