Contacten

Algemeen directeur

Piet Ketele

02 / 735 40 85

Piet.Ketele@fracarita.org

Logistiek en administratief directeur

Mark De Keyser

02 / 735 40 85

Mark.De.Keyser@fracarita.org

Maatschappelijk assistent Ri4

Josine Peeters (doven, slechthorenden en taalstoornissen)

Karolien Vandijck (autismespectrum stoornissen)

02 / 735 40 85

Josine.Peeters@fracarita.org

 

Karolien.Vandijck@fracarita.org

 

Maatschappelijk assistent Horizon

Valerie Bellen (autismespectrum-stoornissen)

Lies Ver Elst (blinden en slechtzienden)

Hilde Vangelabbeek (autismespectrumstoornissen)

Sam Bergiers (autismespectrum- en gedrags- emotionele stoornissen)

02 / 735 40 85

Valerie.Bellen@fracarita.org

 

Lies.Ver.Elst@fracarita.org

 

Hilde.Vangelabbeek@fracarita.org

 

Sam.Bergiers@fracarita.org


 

behoort tot  de Broeders van Liefde